Tani nocleg - hostel Warszawa - Chmielna 5
FB

Tani nocleg
w hostelu Chmielna 5

Zapraszamy do hostelu Chmielna5, zlokalizowanego
przy jednej z najbardziej znanych ulic w stolicy.


więcej

warszawa

Rezerwacja on-line
  • DATA POBYTU

  • LICZBA GOŚCI

Room

CENY OD:

wiecej

Obiektem Twoich poszukiwań jest tani nocleg w centrum Warszawy?

Odwiedź atrakcyjny hostel! Na naszych Gości czeka aż 40 atrakcyjnych miejsc noclegowych w 7 pokojach, znajdujących się na dwóch kondygnacjach stylowej kamienicy. Ponadto, istnieje również możliwość skorzystania z bardziej intymnego pokoju "GOLD", który został wyposażony w dwa wygodne łóżka, umywalkę oraz telewizor.

Na obu piętrach usytuowane są łazienki, wyposażone w komfortowe kabiny prysznicowe oraz toalety. Za drobną opłatą wypożyczmy naszym Gościom ręczniki kąpielowe, jak również dajemy im możliwość zakupu różnego rodzaju ciepłych i zimnych napojów.

W naszym hostelu możecie poczuć się w pełni komfortowo dzięki kompleksowo wyposażonej kuchni, połączonej z przytulnym pokojem telewizyjnym, gdzie przez cały czas można oglądać wiadomości, czy w spokoju przejrzeć maila.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymywali usługi na możliwie jak najwyższym poziomie, a przy tym robimy wszystko, żeby ich cena była jak najniższa. Mamy świadomość tego, iż ceny w Warszawie, zwłaszcza w centrum są dość wysokie, dlatego tym bardziej chcieliśmy stworzyć tani hostel o atrakcyjnych standardach.

Zapraszamy wszystkich przyjezdnych do skorzystania z naszej oferty. Bez względu na to, czy zatrzymujesz się tylko na jeden dzień, czy na kilka tygodni – tani, ale atrakcyjny nocleg w centrum Warszawy będzie rozwiązaniem idealnym.

OBEJRZYJ POKOJE:

wiecej